Obróbka drewna Wrocław - Zakład Stolarski Marek Matusiak - Twardogóra. Produkcja drewnianych elementów do mebli - nogi do stołów, ław oraz mebli tapicerowanych, a także elementy schodów i łóżek.

Naszą specjalizacją jest obróbka drewna, produkcja drewnianych elementów do mebli takich jak np. nogi do stołów, ław, ławostołów, cargi, elementy schodów. Firma ma siedzibę w Goszczu koło Twardogóry w województwie dolnośląskim.

Template 1

ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MATUSIAK w Goszczu

Firma wykonuje wszelkie elementy z drewna przede wszystkim bukowego i olchowego, ale także i z każdego innego. Zamówienia są realizowane ściśle wedle projektu klienta z należytą starannością

Template 2

ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MATUSIAK w Goszczu

Nasza firma oferuje nogi do stołów i ław, nóżki do mebli tapicerowanych, elementy drewniane do łóżek i schodów oraz wszelkie elementy drewniane wedle projektu klienta. Zajmuje się także usługowym suszeniem tarcicy

Template 3

ZAKŁAD STOLARSKI MAREK MATUSIAK w Goszczu

56-416 Twardogóra Goszcz ul.Młyńska 3
fax. 713987074 tel. 509926801
e-mail: marek.matusiak@interia.pl

stolarstwo

Usługi - Zakład stolarski Marek Matusiak

Firma nasza od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją drewnianych elementów meblowych. W ostatnich latach została ona rozbudowana i zmodernizowana. Prawie całkowicie wymieniliśmy park maszynowy kładąc nacisk na maszyny do specjalistycznej obróbki drewna. Wysoką jakość swoich wyrobów uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokich kwalifikacji naszych pracowników. Zakład systematycznie aktualizuje ofertę o nowe produkty spełniające wymagania i oczekiwania naszych klientów, dostosowując się do nowych rozwiązań technicznych i technologicznych.

Surowcem do produkcji naszych wyrobów jest drewno liściaste wielkowymiarowe z certyfikatami FSC nabywane w jednostkach organizacyjnych Lasów Państwowych.Drewno jest przecierane na własnym traku, a uzyskana tarcica jest poddawana sezonowaniu. Wysezonowana tarcica następnie jest suszona w naszych suszarniach komorowych, w których proces suszenia jest sterowany i kontrolowany przez komputery. Pozwala to na przygotowanie surowca do produkcji o najwyższych parametrach jakościowych.

W swojej ofercie oprócz produkcji podstawowej świadczymy usługi w zakresie suszenia tarcicy do parametrów żądanych przez klienta. Świadczymy także usługi w zakresie mechanicznej obróbki drewna na naszych specjalistycznych maszynach: pilarkach, strugarkach, szlifierkach, frezokopiarkach.
Zachęcamy do współpracy i nawiązywaniu kontaktów z naszym zakładem.

Tags: Obróbka drewna Wrocław. Zakład stolarski-produkujemy nogi do stołów, stół, ława, podstawy do ław, stolików, elementy drewniane, suszenie tarcicy, drewna, nóżki drewniane, cargi, podłoga, szatoza, podstawa hokej, schody, Matusiak, Goszcz, Twardogóra